Міністерство закордонних справ України

Київ 01:58

У Києві відкрилося Бюро федеральної землі Баварія в Україні

05 березня, 18:35

У Києві відкрилося Бюро федеральної землі Баварія (Німеччина) в Україні. Мер Києва Віталій Кличко на церемонії відкриття заявив, що одна з його місій як мера - відкривати в столиці якомога більше таких представництв для реалізації міжнародних проектів. "Завдяки таким важливим крокам ми робимо велику роботу. Впродовж 30 років триває співробітництво між Києвом і Мюнхеном, які є містами-побратимами, і ми маємо ефективну співпрацю у багатьох сферах", - сказав він.

В.Кличко висловив сподівання, що Україна та Німеччина зможуть реалізувати багато спільних планів, зокрема в економічній сфері, машинобудуванні, аграрному секторі, культурних проектах.

У свою чергу державний міністр з питань Європи та міжрегіональних відносин Баварії Беата Мерк зазначила, що домовленості про створення Бюро було досягнуто менше року тому. "Я задоволена, що ця ідея була реалізована протягом короткого терміну", - сказала міністр.

Вона додала, що в такий складний час дуже важливим є діалог між країнами. За словами міністра, присутність на відкритті Бюро чиновників і політиків України свідчить про зацікавленість у поглибленні співробітництва в різних сферах.

У відкритті Бюро Баварії в Україні також взяли участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін і віце-прем'єр-міністр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes