Міністерство закордонних справ України

Київ 02:25

У штаб-квартирі НАТО відбулося засідання Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань воєнної реформи у форматі ключової групи

06 березня, 15:21

Делегацію України на заході очолив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Ю.Бровченко. Участь у засіданні також взяли Спеціальний представник Генерального секретаря НАТО у справах жінок, миру і безпеки К.Гатчінсон і заступник помічника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій Е.Герольд.

Темами, які обговорювалися, були розвиток гендерної політики у структурах сектору безпеки і оборони України з урахування Резолюції РБ ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” і реформування оборонно-промислового комплексу України.

Учасники засідання обговорили пріоритети розвитку оборонно-промислового комплексу України, а також роль і місце державних і приватних виробників озброєння та військової техніки у виконанні Державного оборонного замовлення, у тому числі в контексті виконання завдань визначених розділом 2.1.13 “Реформування та розвиток ОПК України” Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО.

З інформацією про напрями подальшого розвитку Державного концерну “Укроборонпром”, позбавлення залежності від ВТС з Російською Федерацією виступив Генеральний директор концерну П.Букін. Також увагу представників Альянсу було привернуто до зростання ролі державно-приватного партнерства в оборонно-промисловій співпраці, про що інформувала виконавчий директор із зовнішніх зв’язків громадського об’єднання “Ліга оборонних підприємств України” Ю.Висоцька. 

У ході дискусії представники делегацій країн-членів НАТО відзначили прогрес досягнутий українською стороною у відновленні виробництва озброєння і військової техніки в інтересах забезпечення потреб Збройних Сил України, наголосили на потребі інтенсифікації оборонно-промислової кооперації з Альянсом та посиленні боротьби з проявами корупції у державних закупівлях та експортних операціях.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes