Міністерство закордонних справ України

Київ 02:29

Посол України в Угорщині Любов Непоп виступила з лекцією "Українська мрія" в Центральноєвропейському університеті Будапешта

07 березня, 09:24

6 березня 2018 року Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорщині Любов Непоп виступила з лекцією "Українська мрія" в Центральноєвропейському університеті Будапешта у рамках серії заходів на тему "Мрії в політиці".

Згадавши про історію нашої країни, заснування Києва та хрещення Київської Русі, про багаторазові спроби поневолення українського народу через заборону його мови, про Голодомор та фізичне знищення інтелігенції, Посол підкреслила, що українці і зараз змушені продовжувати боротися за свою мрію жити у власній вільній і заможній країні, говорити своєї мовою та самостійно визначати своє сьогодення і своє майбутнє, бути частиною вільної і єдиної європейської сім'ї. Для реалізації цієї мрії важливо подолати російську агресію та відновити територіальну цілісність і мир, успішно здійснювати реформи і реалізовувати курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Поінформувавши присутніх про зусилля України з деокупації Криму і припинення збройної агресії на сході України, Л.Непоп також зупинилася на останніх подіях довкола російського енергетичного шантажу, наголосивши на важливості протидії будівництву газопроводів в обхід України.

Посол також підкреслила, що набуття з вересня 2017 року чинності Угодою про асоціацію та отримання з червня минулого року безвізового режиму для поїздок українських громадян до ЄС є історичними віхами на шляху реалізації української мрії. "Попри труднощі, ми вже маємо серйозні успіхи і ми є оптимістами щодо нашого майбутнього", - наголосила Л.Непоп.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes