Міністерство закордонних справ України

Київ 17:57

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Латвію з офіційним візитом

02 березня, 20:04

1 – 2 березня 2018 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман перебував з офіційним візитом у Латвійській Республіці на запрошення Прем’єр-міністра Латвії Маріса Кучинскіса.

Глава Уряду України провів переговори з Президентом Латвії Раймондсом Вейонісом та Главою Уряду Латвії Марісом Кучинскісом.

Латвійська сторона запевнила, що Латвія твердо підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Делегації двох країн домовилися посилювати політичний діалог і нарощувати економічну співпрацю в контексті взаємного товарообігу, а також реалізації спільних проектів на ринках третіх країн. Значну увагу глави Урядів приділили можливостям інвестиційної та інноваційної співпраці, насамперед в агросекторі та логістиці як перспективних сферах економічного партнерства.

У ході зустрічі з латвійськими діловими колами учасники підкреслили, що Україна та Латвія можуть суттєво посилити взаємодію – як на двосторонньому рівні, так і на міжнародній арені. «З Латвією у нас зростає взаємна торгівля – наближаємося до 500 млн дол. США. Але це може бути й більше», - зазначив Глава Уряду України. Політика реформ, яку запроваджує Уряд, дозволяє розширювати економічні можливості країни та залучати інвестиції в широкий спектр сфер, сказав Володимир Гройсман.

За підсумками перемовин представники делегацій уклали Протокол про наміри між міністерствами освіти та науки України і Латвії щодо роботи української школи в Ризі, а також Основну угоди про співробітництво між Ризьким технічним університетом та Національним технічним університетом «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського».

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes