Міністерство закордонних справ України

Київ 02:20

Участь Посла Руслана Спіріна в магістральній конференції «Туристична міць Мексики»

08 березня, 01:03

7 березня ц.р. Посол України взяв участь у роботі конференції, яка була організована Міністерством туризму та Клубом підприємців Мексики з метою ознайомлення представників ділових кіл з потенціалом країни в туристичній галузі.

Як зазначив Міністр Туризму Енріке де ла Мадрід Кордеро, п’ятий рік поспіль туристична галузь Мексики продовжує набирати оберти. У 2017 р. Мексику відвідало близько 39 млн. туристів, що на 60% більше ніж у 2012 р.: на 34% зросла кількість туристів з Європи, на 97% - з Південної Америки та на 127% - з країн Азії. У грошовому виразі прибутки від туризму також досягли рекордної позначки у 2017 р. і склали більше 20 млрд. дол.

У рамках заходу Р.Спірін провів окрему бесіду з Енріке де ла Мадрід Кордеро, під час якої ознайомив Міністра з туристичним потенціалом України. Сторони дійшли згоди, що розвитку відносин у сфері туризму сприяло б включення туристичного продукту Мексики до програм українських туроператорів і навпаки, туристичних ресурсів регіонів України до пакетів мексиканських турфірм.

Міністр туризму з ентузіазмом сприйняв ініціативу українського уряду підписати угоду про безвізовий режим з Мексикою, що сприяло б збільшенню туристичного потоку між двома країнами.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes