Міністерство закордонних справ України

Київ 20:16

Український інститут

Наказ №540 "Про затвердження Статуту державної установи "Український інститут"

Наказ №21 "Про експертну комісію державної установи "Український інститут"

Щодо прийняття пропозицій до складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту.


01.02.18

31 січня 2018 року завершився термін подання заявок на участь у відборі членів комісії, яка обиратиме майбутнього директора Українського інституту. Остання заява надійшла вчора о 22.44 вечора. Ми дякуємо всім, хто нас підтримує у цьому нелегкому процесі, ми прислухаємося до Ваших компетентних порад та рекомендацій.

Наразі завершується обробка даних всіх претендентів. Засідання експертної комісії відбудеться протягом наступного тижня. Списки кандидатів в члени конкурсної комісії буде оприлюднено на сайті МЗС України.

Щиро вдячні,
Ваша команда культурної дипломатії МЗС


02.02.18

Пропонуємо на ознайомлення списки кандидатів у конкурсну комісію, яка обиратиме директора державної установи “Український інститут”. 

Наказ №52 від 02.02.2018 року Про внесення змін до наказу МЗС від 17.01.2018 № 21 «Про Експертну комісію державної установи » «Український інститут».


06.02.18

До Вашої уваги проект Протоколу засідання експертної комісії, яке відбулося 2 лютого 2018 року, з результатами голосування щодо складу конкурсної комісії державної установи “Український інститут”.


15.02.18

Наказ №82 "Питання діяльності державної установи "Український інститут"", яким затверджується склад конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes