Міністерство закордонних справ України

Київ 15:55

Коментар ДІП МЗС України щодо нелегітимного опитування про статус Донецької та Луганської областей

11 травня 2014, 13:01

Проведення 11 травня ц.р. інспірованого, організованого та фінансованого Кремлем нелегітимного  «референдуму» про статус Донецької та Луганської областей є юридично нікчемним та не матиме жодних правових наслідків для територіальної цілісності і устрою України. 

Організатори цього злочинного фарсу свідомо пішли на порушення Конституції та законодавства України, знехтували закликами української влади та міжнародного співтовариства.

За "референдумами" і провокаціями стоять вишколені та озброєні за сучасними російськими стандартами терористичні бандформування.

Переважна більшість громадян України в Донецькій та Луганській областях не піддаються на ці свавільні дії та не беруть в руки злочинний "бюлетень", скроплений кров'ю співвітчизників.

Український народ не визнає жодних терористичних референдумів ані на Донеччині, Луганщині, ані в Криму. Такою ж є реакція всього міжнародного співтовариства.

Наша держава виступає за діалог національної єдності, в якому немає місця погрозам і тероризму, а є відкритість та згуртованість всіх громадян доброї волі, які прагнуть миру, стабільності та добробуту для України.

Останні заяви та коментарі