Міністерство закордонних справ України

Київ 20:37

Заява МЗС України щодо проведення Російською Федерацією військових навчань «Авіадартс-2014»

15 травня 2014, 14:54

За інформацією офіційного сайту Міністерства оборони Російської Федерації, у період з 21 до 25 травня 2014 року в районі мм. Ліпецьк, Воронеж і Рязань проводитимуться навчання ВПС РФ «Авіадартс-2014». Низка інформагентств з посиланням на джерела у російському військовому відомстві повідомляють про те, що в ході навчань «відпрацьовуватиметься бойове застосування ракетного, бомбового та гарматного озброєнь по наземним цілям, а також подолання системи ППО умовного супротивника».

Плани російської сторони викликають глибоке занепокоєння в Україні. Враховуючи  сценарій «Авіадартс-2014», залучені до нього сили та засоби, а також бойове застосування сучасних озброєнь у безпосередній близькості до наших кордонів державою, яка вже здійснила акт агресії проти України та незаконну анексію частини нашої території, розцінюємо ці дії Росії як чергову силову провокацію та неприховану спробу посилення напруги на кордонах з Україною та в регіоні в цілому.

Проведення навчань з такими специфічними завданнями поблизу нашої держави у день президентських виборів свідчить про продовження реалізації Росією сценарію подальшої дестабілізації ситуації, зокрема в східних регіонах України, та брутального тиску проти українського народу.

Категорично вимагаємо від Російської Федерації припинити практику провокування нестабільності, негайно відвести підрозділи російських збройних сил від українського кордону і виконати взяті зобов’язання згідно із Женевськими домовленостями.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes