Міністерство закордонних справ України

Київ 04:12

Коментар МЗС України щодо проведення Російською Федерацією військових навчань «Авіадартс-2014»

20 травня 2014, 18:25

За інформацією офіційного сайту Міністерства оборони Російської Федерації, у період з 21 до 27 травня 2014 року в районі мм. Ліпецьк, Воронеж і Рязань проводитимуться навчання ВПС РФ «Авіадартс-2014». Активна фаза навчань відбудеться 24-25 травня, в ході якої на території Воронезької області «відпрацьовуватиметься бойове застосування ракетного, бомбового та гарматного озброєнь по наземним цілям, а також подолання системи ППО умовного супротивника».

Україна, згідно з п. 16 Віденського документа про заходи зміцнення довіри і безпеки, звернулася каналами  зв’язку ОБСЄ до Російської Федерації з вимогою офіційно роз’яснити цілі проведення навчань, а також повідомити кількість та типи залучених до них сил та засобів. Відповідно до Віденського документа, РФ зобов’язана надати відповідні роз’яснення протягом 48 годин з моменту отримання запиту, тобто до 17 год. за київським часом 22 травня ц.р. 

Крім того, Україна, відповідно до п. «В.3» розділу ІІ Документа ОБСЄ «Заходи стабілізації у відношенні до локальних кризових ситуацій», закликала Російську Федерацію утриматися від здійснення у період президентських виборів польотів бойових літаків у безпосередній близькості до кордонів нашої держави. 

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes