Міністерство закордонних справ України

Київ 05:12

Коментар Департаменту інформаційної політики щодо чергових спроб вивезення українських дітей-сиріт до РФ з боку терористичної організації «ДНР» (укр./рос.)

11 липня 2014, 20:12

За наявною в МЗС інформацією, представники терористичної організації «Донецька народна республіка» продовжують вчиняти спроби незаконного вивезення дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, до Російської Федерації.

Чинячи тиск на керівників шкіл-інтернатів, терористи змушують оформлювати пакет документів відповідно до законодавства України, необхідних для виїзду дітей за кордон.

У цьому контексті українська сторона розраховує, що з боку російської сторони будуть вжиті усі можливі заходи, відповідно до міжнародних зобов’язань РФ у сфері забезпечення прав дитини, зокрема, статей 11 та 35 Конвенції ООН про права дитини, щоб запобігти представникам терористичних угрупувань, які діють на сході України в реалізації їхніх злочинних планів. 

***

Комментарий Департамента информационной политики в отношении очередных попыток вывоза украинских детей-сирот в РФ со стороны террористической организации «ДНР»

По имеющейся в МИД информации, представители террористической организации «Донецкая народная республика» продолжают совершать попытки незаконного вывоза детей-сирот, лишенных родительской опеки, в Российскую Федерацию.

Оказывая давление на руководителей школ-интернатов, террористы заставляют оформлять пакет документов в соответствии с законодательством Украины, необходимый для выезда детей за границу.

В этом контексте украинская сторона рассчитывает, что с российской стороны будут приняты все возможные меры, в соответствии с международными обязательствами РФ в сфере обеспечения прав ребенка, в частности, статей 11 и 35 Конвенции ООН о правах ребенка, чтобы предотвратить представителям террористических группировок, которые действуют на востоке Украины, реализацию их преступных планов.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes