Міністерство закордонних справ України

Київ 14:47

Щодо початку оформлення «біометричних» паспортів

31 грудня 2014, 11:37

Міністерство закордонних справ України та інші причетні органи влади здійснюють комплексну роботу для виконання одного з пріоритетів у відносинах між Україною та ЄС - запровадження безвізового режиму для поїздок громадян України до держав ЄС.

Важливим елементом другого етапу Плану дій з лібералізації ЄС візового режиму для громадян України стане запровадження «біометричних» закордонних паспортів, видавати які розпочнуть у січні 2015 року.

Разом з тим, подорожувати до держав Шенгенської зони без віз із використанням «біометричного» паспорта громадяни України зможуть лише після прийняття Європейською Комісією висновку про виконання Україною усіх критеріїв другої фази Плану дій та після прийняття Радою ЄС та Європейським Парламентом рішення про вилучення України з переліку держав з візовим режимом в’їзду та включення нашої держави до переліку країн, громадяни яких не потребують віз для короткострокових (до 90 днів) поїздок до держав-учасниць Шенгенської угоди.

Звертаємо увагу на те, що паспорти громадянина України для виїзду за кордон, оформлені та видані до 1 січня 2015 р., є чинними протягом строку, на який їх було видано, і замінювати їх на нові «біометричні» немає необхідності.

Громадяни України, у дійсних закордонних паспортах попереднього зразка яких є дійсна шенгенська віза, зможуть в’їжджати до ЄС, використовуючи ці документи.

Міністерство закордонних справ продовжуватиме координувати роботу причетних міністерств і відомств для того, щоб Україна виконала усі необхідні критерії, а громадяни України могли б скористатися можливістю безвізових поїздок до держав Європейського Союзу. 

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes