Міністерство закордонних справ України

Київ 01:11

Заява МЗС України щодо терористичного акту у Франції

07 січня 2015, 22:58

В Україні шоковані жахливим терористичним актом в редакції паризького журналу "Шарлі Гебдо", внаслідок якого загинули журналісти й поліцейські. Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблих.

Наша держава, проти якої сьогодні на Донбасі діють добре організовані терористичні підрозділи, знає що таке тероризм. Твердо переконані, що жодні мотиви - політичні, етнічні чи релігійні - не можуть бути виправданням для тих, хто присвоює собі право відбирати людські життя.

Особливе обурення викликає те, що цей злочин був здійснений проти журналістів. Свобода слова - один із наріжних каменів демократії - за жодних умов не може ставитись під сумнів. Так само будь-які погляди журналістів не можуть бути причиною переслідувань і, тим більше, фізичних розправ.

Сподіваємося, що виконавці і замовники цього жахливого злочину будуть притягнуті до відповідальності і понесуть заслужене покарання.

Закликаємо все міжнародне співтовариство об'єднати зусилля у боротьбі з тероризмом – якими б гаслами терористи не прикривалися і які б цілі вони перед собою не ставили.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes