Міністерство закордонних справ України

Київ 09:00

Заява МЗС України щодо Сирії

06 жовтня 2015, 13:30

Міністерство закордонних справ України висловлює стурбованість агресивними діями Російської Федерації в регіоні Близького Сходу.

Атаки російських Військово-космічних сил, які призвели до жертв серед мирного населення і не завдали суттєвої шкоди «ІДІЛ», породжують глибокі сумніви у здатності Росії відігравати конструктивну роль у процесі сирійського врегулювання.

Прикриваючись гаслом боротьби з міжнародним тероризмом, Кремль послідовно реалізує політику створення зон нестабільності і підтримання антидемократичних режимів. На тлі воєнної агресії РФ проти України, що супроводжується прямою підтримкою і фінансуванням тероризму на Донбасі, проголошення Москвою курсу на посилення боротьби з тероризмом в Сирії є особливо цинічним.

Cолідаризуючись з міжнародною спільнотою щодо необхідності ліквідації «ІДІЛ» як загрози глобального масштабу, вважаємо, що досягнення сталого миру та стабільності в Сирії можливе лише при одночасній нейтралізації радикально налаштованих ісламістських угруповань та відстороненні від влади чинного режиму в Дамаску.

Кінцевою метою політичного процесу має стати створення уряду національної єдності, відновлення суверенітету та територіальної цілісності Сирії.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes