Міністерство закордонних справ України

Київ 18:40

Коментар МЗС України щодо незаконного приїзду депутатів фракції «Ліві» німецького Бундестагу В.Герке та А.Гунька на територію тимчасово окупованої частини Донецької області

20 листопада 2015, 18:57

Міністерство закордонних справ України засуджує факт незаконного перетину державного кордону України депутатами німецького Бундестагу від фракції «Ліві» Вольфгангом Герке та Андрєєм Гуньком, який вони здійснили 19 листопада 2015 р.

Зважаючи на заходи, які були вжиті українською та німецькою сторонами після незаконного відвідування цими парламентаріями тимчасово неконтрольованих Україною районів Донецької області у лютому цього року, розглядаємо повторне скоєння ними протиправних дій як навмисне та цілеспрямоване виявлення неповаги як до Української держави, так і власної країни. Наслідком такої зухвалої та свідомої поведінки іноземних громадян і політиків стане відповідна реакція з боку правоохоронних органів України.

Закликаємо громадян іноземних держав утримуватися від дій, які порушують законодавство України і міжнародне право, та відповідають інтересам не власної держави, а російських замовників.

Останні заяви та коментарі

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes