Міністерство закордонних справ України

Київ 20:20

Інтерв’ю керівника групи Міллі Меджлісу АР з міжпарламентських зв’язків Азербайджан-Україна Р.Гулієва

24 лютого 2017, 08:25

З нагоди відзначення 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Азербайджанською Республікою, а також у зв’язку з візитом делегації Верховної Ради України до Азербайджану (19-22 лютого 2017 р.), керівник групи Міллі Меджлісу АР з міжпарламентських зв’язків Азербайджан-Україна Р.Гулієв дав розширено інтерв’ю для азербайджанської преси.

В своєму інтерв’ю депутат парламенту АР Р.Гулієв поінформував щодо мети та основних досягнутих домовленостей в рамках візиту групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Азербайджанською Республікою на чолі з народним депутатом, керівником цієї групи М.Курячим до Азербайджану. Була дана позитивна оцінка стану та перспективам розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Азербайджаном, а також висловлено переконання в існуванні підстав до подальшої інтенсифікації взаємодії у різних сферах за результатами зазначеного візиту.

Керівник групи Міллі Меджлісу АР з міжпарламентських зв’язків Азербайджан-Україна зазначив про спільну проблему стосовно порушення територіальної цілісності та суверенітету обох держав. У цьому зв’язку було наголошено щодо взаємної та незмінної підтримки сторонами територіальної цілісності України та Азербайджану відповідно.

 

Детальніше за посиланням: http://olaylar.az/news/musahibe/212278

Джерело:  |  Olaylar.az

Останні інтерв`ю

Глава МЗС України Павло Клімкін: «Українці почувають себе в Азербайджані як вдома» | 05 жовтня 2017, 09:14

Україна та Азербайджан мають статус стратегічних партнерів, і це партнерство спирається на успішний політичний діалог, значний економічний потенціал, а також симпатії між двома народами.
Інтерв`ю | Джерело: 1news |

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes