Міністерство закордонних справ України

Київ 14:52

Йорданська делегація журналістів відвідує Укрінформ та м. Черкаси

08 вересня 2017, 15:48

Йорданські журналісти повідомили про свої позитивні враження від відвідання редакції «Укрінформ», його діяльності, розгалуженої кореспондентської мережі та принципів роботи (https://www.youtube.com/watch?v=pyucc3Ebtq0).

Також представники ЗМІ Йорданії відвідали м.Черкаси та зустрілися з Першим заступником Голови Черкаської обласної державної адміністрації В.В.Ковелем (https://www.youtube.com/watch?v=rf6C8aLpu5I), який розповів про Черкаську область, визначні історичні події регіону та пам’ятки, відвідали туристичні місця, зокрема оглянули пам’ятники Б.Хмельницького та Т.Шевченка, меморіальний комплекс «Пагорб Слави».

Джерело:  |  Amman Newspaper

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби | 27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.
Стаття | Джерело: Al-Ra`i |

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes