Міністерство закордонних справ України

Київ 03:48

Йорданська делегація журналістів відвідує Укрінформ та м. Черкаси

08 вересня, 15:48

Йорданські журналісти повідомили про свої позитивні враження від відвідання редакції «Укрінформ», його діяльності, розгалуженої кореспондентської мережі та принципів роботи (https://www.youtube.com/watch?v=pyucc3Ebtq0).

Також представники ЗМІ Йорданії відвідали м.Черкаси та зустрілися з Першим заступником Голови Черкаської обласної державної адміністрації В.В.Ковелем (https://www.youtube.com/watch?v=rf6C8aLpu5I), який розповів про Черкаську область, визначні історичні події регіону та пам’ятки, відвідали туристичні місця, зокрема оглянули пам’ятники Б.Хмельницького та Т.Шевченка, меморіальний комплекс «Пагорб Слави».

Джерело:  |  Amman Newspaper

Останні статті

Посол України: реформи в Йорданії є прикладом для інших | 06 листопада, 16:17

У новині йдеться про інтерв’ю Посла України Сергія Паська, який заявив про покращення відносин між Україною та Йорданією  та спільну позицію з низки регіональних та міжнародних питань, зокрема щодо боротьби з тероризмом. Відкриття Посольства Йорданії в України також має надати додатковий імпульс українсько-йорданському співробітництву в інтересах двох народів. Глава дипмісії зазначив, що Йорданія вважається зразком поміркованості і відкритості на Близькому Сході під керівництвом Короля Абдалли ІІ.
Стаття | Джерело: Al Ra'i | Автор: Tariq Alhmaidi

Посол Пасько: Король Абдалла ІІ користується повагою в Україні | 04 жовтня, 16:53

Амман – «ар-Рай» – Посол України в Йорданії доктор Сергій Пасько повідомив, що українсько-йорданські відносини знаходяться у розквіті, зазначивши при цьому, що Король Абдалла ІІ Користується значною повагою та пошаною у різних колах політичного керівництва України.
Стаття | Джерело: Al Ra'i | Автор: Tariq Alhmaidi

Посол України відвідав провінцію Мадаба | 21 вересня, 12:29

Губернатор Мадаби Халєд аль-Армуті прийняв Посла України Сергія Паська для обговорення шляхів посилення відносин між м. Мадаба та м.Черкаси у ріщних сферах, виконання Угоди про співробітництво між містами, та найменування вулиці іменем Тараса Шевченка. Зустріч відбулась за участю мера м.Мадаба Ахмада Салами аль-Азайде та письменника і йорданського історика Омара аль-Армуті, а також торговельного аташе Посольства України Івана Лукасевича.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes