Міністерство закордонних справ України

Київ 14:51

Йорданські журналісти зустрілися з мером Черкас та відвідали музей поета Тараса Шевченка

08 вересня 2017, 15:53

Стаття про інтерв’ю з Мером Черкас А.В.Бондаренком (https://www.youtube.com/watch?time_continue=32&v=gx056UuRWGw), в якому ознайомлено з історією міста, потенціалом м.Черкаси та його підприємств. Посол України в Йорданії С.О.Пасько зазначив, що Йорданія і Україна мають спільне бачення з широкого ряду питань та відзначив рівень двосторонніх відносин, а також нагадав про вулицю Т.Шевченка в Аммані, де розташоване Посольство України та Парк українсько-йорданської дружби, що знаходиться на початку вулиці Великого Кобзаря.

Йорданські журналісти відвідали місце народження великого українського поета Тараса Шевченка (https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=iYJVcYq5AAE), де ознайомилися з життєвим і творчим шляхом Великого Кобзаря .

Джерело:  |  Amman Newspaper

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби | 27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.
Стаття | Джерело: Al-Ra`i |

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes