Міністерство закордонних справ України

Київ 14:50

Йорданська делегація взяла участь у відзначенні 223-ї річниці з дня заснування міста Одеса

08 вересня 2017, 16:08

Йорданська делегація взяла участь у відзначенні 223-ї річниці з дня заснування міста Одеса. Вони та інші іноземні делегації взяли участь у зустрічі з мером Г.Трухановим з нагоди Дня міста, в ході якої Міському голові були подаровані книги про українсько-йорданські відносини.

Цей візит спрямований на поглиблення відносин між Україною та Йорданією. Адміністрація міста організувала святковий концерт, який відвідало близько 150 тисяч осіб.

Одеса – портове місто на березі Чорного моря і є обласним центром. Її кількість населення перевищує 1 млн. осіб/

Джерело:  |  Amman Newspaper Автор: Ali Jadalla

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби | 27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.
Стаття | Джерело: Al-Ra`i |

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes