Міністерство закордонних справ України

Київ 00:02

Державний секретар Міністерства закордонних справ України А.І.Заяць зустрівся з йорданською делегацією журналістів в Києві

13 вересня, 12:49

Державний секретар Андрій Заяць зустрівся з делегацією йорданських журналістів, який розповів про відмінні відносини, що пов’язують між Україну та Йорданію.

Привітавши делегацію він висловив задоволення тим, що журналісти відвідають столицю Київ, міста Одеса та Черкаси. Він зазначив, що делегація зможе ознайомитись зі значними успіхами України. Разом з цим Україна прагне більшого: розвитку та процвітання. А наразі серед успішних прикладів можна виділити боротьбу з корупцією, знищення стримуючих факторів для розвитку економіки. Він також зазначив, що Україна є непостійним членом РБ ООН. Протягом останнього року та у наступні роки ми спостерігатимемо підвищення уваги України до Близького Сходу. Він також відзначив дієву співпрацю між українською та йорданською делегаціями в рамках міжнародних організацій. Україна високо оцінює йорданську позицію щодо сирійської кризи та палестинської проблеми, також високо оцінюється роль, яку відіграє Король Абдалла ІІ у розв’язанні інших проблеми на Близькому Сході. А.Заяць також зазначив, що він дуже задоволений зусиллями, які докладав посол С.Пасько та відповідні йорданські органи влади у питанні перейменування однієї з вулиць в Аммані на честь видатного поета та митця Тараса Шевченка. Він також позитивно відзначив зростання кількості українських туристів, що прямують до Йорданії

Джерело:  |  Amman Newspaper Автор: Ali Jadalla

Останні статті

Посол України відвідав провінцію Мадаба | 21 вересня, 12:29

Губернатор Мадаби Халєд аль-Армуті прийняв Посла України Сергія Паська для обговорення шляхів посилення відносин між м. Мадаба та м.Черкаси у ріщних сферах, виконання Угоди про співробітництво між містами, та найменування вулиці іменем Тараса Шевченка. Зустріч відбулась за участю мера м.Мадаба Ахмада Салами аль-Азайде та письменника і йорданського історика Омара аль-Армуті, а також торговельного аташе Посольства України Івана Лукасевича.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

«Друзі поліції» організовують лекцію аль-Армуті | 21 вересня, 11:19

Асоціація Друзів поліції організувала лекцію історика О.аль-Армуті, під час якої він розповів про свою книгу «Амман вчора і сьогодні». Лекцію відвідали дипломати, представники політикуму та преси.
Стаття | Джерело: Ammon News |

Посол України відвідує Університет Ісра | 21 вересня, 09:57

Посол України д-р Сергій Пасько відвідав Університет Ісра, де провів переговори з ректором, доктором Басемом аль-Малькаві. 
Стаття | Джерело: Al-Diyar Newspaper | Автор: Omar Armouti

Посол українського прийняв йорданського письменника і історика Омар Армуті та засновникам сайту новин «Amman Newsparer» Алі Джадаллу | 20 вересня, 18:35

Український Посол д-р Сергій Пасько в посольстві України в Аммані прийняв йорданського письменника та  історика Омара Армуті, засновника сайту новин  «Amman Newsparer» Алі Джадаллу і його заступницю, пані Гертруд Крогер, які входили до складу делегації йорданських ЗМІ в рамках прес-туру до України.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Висока оцінка зусиль Послів Азербайджану та України у Асоціації друзів поліції | 20 вересня, 15:18

У приміщенні Асоціації друзів поліції були відзначені зусилля Посла Сергія Паська, зокрема за створення у співпраці з Мерію м.Амман Парку йордансько-української дружби неподалік 7-го кола поруч з шосе до аеропорту. Міжнародний суддя, сенатор Тагрід Хікмет та історик Омар Армуті, а також Голова Асоціації Шакір Хаддад вручили Послу щит з відзнакою за розвиток відносин між Йорданією та Україною.
Стаття | Джерело: Al-Diyar Newspaper | Автор: Omar Armouti

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes