Міністерство закордонних справ України

Київ 19:31

Посол України: реформи в Йорданії є прикладом для інших

06 листопада 2017, 16:17

У новині йдеться про інтерв’ю Посла України Сергія Паська, який заявив про покращення відносин між Україною та Йорданією  та спільну позицію з низки регіональних та міжнародних питань, зокрема щодо боротьби з тероризмом. Відкриття Посольства Йорданії в України також має надати додатковий імпульс українсько-йорданському співробітництву в інтересах двох народів. Глава дипмісії зазначив, що Йорданія вважається зразком поміркованості і відкритості на Близькому Сході під керівництвом Короля Абдалли ІІ.

Крім того, С.Пасько підкреслив, що з квітня  2017 року в Україні введено нові правила візового режиму, відповідно до світової практики, що має спростити і пришвидшити процедуру розгляду та отримання візи для в’їзду в Україну.

На думку українського Посла, зростанню двостороннього торговельно-економічного співробітництва може сприяти створення Спільної українсько-йорданської ділової ради.

Він також позитивно відзначив процес проведення політичних і законодавчих реформ в Королівстві та додав, що Україна також впроваджує ряд реформ в різних областях, зокрема децентралізацію влади, впроваджує антикорупційні заходи, розвиває судову систему, реформує банківський сектор, незважаючи на конфлікт на сході країни. С.Пасько підкреслив, що Україна за останні 3 роки досягла більшого прогресу, ніж за 22 роки, у боротьбі з корупцією, зокрема створено Національне агентство з питань запобігання корупції, децентралізації влади, реформуванні правоохоронних органів, судовій системі та інших сферах.

Джерело:  |  Al Ra'i Автор: Tariq Alhmaidi

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби | 27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.
Стаття | Джерело: Al-Ra`i |

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes