Міністерство закордонних справ України

Київ 17:08

Посол України: реформи в Йорданії є прикладом для інших

06 листопада, 16:17

У новині йдеться про інтерв’ю Посла України Сергія Паська, який заявив про покращення відносин між Україною та Йорданією  та спільну позицію з низки регіональних та міжнародних питань, зокрема щодо боротьби з тероризмом. Відкриття Посольства Йорданії в України також має надати додатковий імпульс українсько-йорданському співробітництву в інтересах двох народів. Глава дипмісії зазначив, що Йорданія вважається зразком поміркованості і відкритості на Близькому Сході під керівництвом Короля Абдалли ІІ.

Крім того, С.Пасько підкреслив, що з квітня  2017 року в Україні введено нові правила візового режиму, відповідно до світової практики, що має спростити і пришвидшити процедуру розгляду та отримання візи для в’їзду в Україну.

На думку українського Посла, зростанню двостороннього торговельно-економічного співробітництва може сприяти створення Спільної українсько-йорданської ділової ради.

Він також позитивно відзначив процес проведення політичних і законодавчих реформ в Королівстві та додав, що Україна також впроваджує ряд реформ в різних областях, зокрема децентралізацію влади, впроваджує антикорупційні заходи, розвиває судову систему, реформує банківський сектор, незважаючи на конфлікт на сході країни. С.Пасько підкреслив, що Україна за останні 3 роки досягла більшого прогресу, ніж за 22 роки, у боротьбі з корупцією, зокрема створено Національне агентство з питань запобігання корупції, децентралізації влади, реформуванні правоохоронних органів, судовій системі та інших сферах.

Джерело:  |  Al Ra'i Автор: Tariq Alhmaidi

Останні статті

Посол Пасько: Король Абдалла ІІ користується повагою в Україні | 04 жовтня, 16:53

Амман – «ар-Рай» – Посол України в Йорданії доктор Сергій Пасько повідомив, що українсько-йорданські відносини знаходяться у розквіті, зазначивши при цьому, що Король Абдалла ІІ Користується значною повагою та пошаною у різних колах політичного керівництва України.
Стаття | Джерело: Al Ra'i | Автор: Tariq Alhmaidi

Посол України відвідав провінцію Мадаба | 21 вересня, 12:29

Губернатор Мадаби Халєд аль-Армуті прийняв Посла України Сергія Паська для обговорення шляхів посилення відносин між м. Мадаба та м.Черкаси у ріщних сферах, виконання Угоди про співробітництво між містами, та найменування вулиці іменем Тараса Шевченка. Зустріч відбулась за участю мера м.Мадаба Ахмада Салами аль-Азайде та письменника і йорданського історика Омара аль-Армуті, а також торговельного аташе Посольства України Івана Лукасевича.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

«Друзі поліції» організовують лекцію аль-Армуті | 21 вересня, 11:19

Асоціація Друзів поліції організувала лекцію історика О.аль-Армуті, під час якої він розповів про свою книгу «Амман вчора і сьогодні». Лекцію відвідали дипломати, представники політикуму та преси.
Стаття | Джерело: Ammon News |

Посол України відвідує Університет Ісра | 21 вересня, 09:57

Посол України д-р Сергій Пасько відвідав Університет Ісра, де провів переговори з ректором, доктором Басемом аль-Малькаві. 
Стаття | Джерело: Al-Diyar Newspaper | Автор: Omar Armouti

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes