Міністерство закордонних справ України

Київ 02:52

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор

07 грудня 2017, 16:04

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.

Виставка проходитиме в арт-галереї «Джакаранда» що знаходиться на Джебель Амман. На виставці представлені фотографії-свідчення тих трагічних подій, які стали наслідком кампанії Радянської влади, яка заборонила селянам забирати частину врожаю, а згодом, влада забрала ці землі у селян і змусила їх працювати на цих же полях за безцінь впродовж 1932-1933 років. Під час відкриття виставки Посол України проф.Сергій Пасько виступив з промовою та розказав кілька фактів про геноцид українського народу 1932-1933 років, метою якого було цілковите поневолення та підкорення українського народу, аби знищити ідею створення незалежної України.

Посол повідомив, що у період з 1932-1933 рр. було зареєстровано 7 мільйонів смертей від голоду на території Української РСР та ще 3 мільйони українців на її історичних територіях.

Також під час заходу виступила українська поетеса Вікторія Бричкова – Абу Кадум з декількома творами які були присвячені тим подіям.

На фотовиставці були присутні члени дипломатичних місій, а також прості зацікавлені люди. Присутні могли ознайомитися з фотографіями-свідченнями людей, які стали свідками тих подій.

Джерело:  |  Al Ra'i Автор: Tariq Alhmaidi

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби | 27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.
Стаття | Джерело: Al-Ra`i |

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes