Міністерство закордонних справ України

Посольство України відзначає 100-річчя української дипломатичної служби

27 грудня 2017, 17:51

Посольство України в Йорданії провело урочистий захід, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатичної служби, яке співпало у часі з роковинами української революції (1917-1921), яка вважається чи не найважчим та найважливішим періодом в історії українського народу метою якої було здобуття Україною незалежності.

За повідомленням Посла України в Йорданії доц Сергія Паська під час його промови на заході, на якому були присутні представники дипломатичної еліти, від початку створення та 100-річного існування дипломатичної служби України її цілями було відстоювання інтересів народів та встановлення миру будучи при цьому голосом мудрості.

 

Між іншим, часи коли була створена дипломатична служба України не були легкими, але вже тоді почалася боротьба України за свої права на міжнародній арені і саме тоді була створена основа та закладене підґрунтя для дипломатичних відносин з різними країнами.

Пасько додав, що дипломатична служба України досягла великих успіхів на своєму шляху, адже на сьогодні кількість країн з якими Україна встановила дипломатичні відносини становить більш ніж 180 країн.

До успіхів української дипломатичної служби належать приєднання України до ОБСЄ, Ради Європи, СОТ та інших організацій, також Україна належить до співзасновниць ООН та країн-членів РБ ООН, до якої Україна обиралася тричі у якості непостійного члена (1948-1949, 1984-1985,2016-2017).

Дипломат заявив, що двосторонні українсько-йорданські відносини, які в цьому році відзначають 25 років свого існування, знаходяться на найвищому рівні та рік за роком продовжують розвиватися у різних напрямках.

Сергій Пасько вважає, що сучасна дипломатія сьогодні зіштовхнулася з новими викликами, а тому найважливішим для неї є чесність. Саме тому українська дипломатія дотримується трьох основних принципів у своїй роботі : представляти, захищати, сприяти.

Під час проведення заходу у готелі Марріотт на Мертвому морі Сергій Олексійович Пасько вказав на вогні Єрусалима – колиски трьох релігій та міста пророків. Дипломат побажав, що коли-небудь в Єрусалимі та інших куточках світу завершаться війни та конфлікти і буде встановлено мир.

Наприкінці заходу Сергій Олексійович вручив грамоти-подяки Посольства України за значний внесок у розвиток двосторонніх відносин між Україною та Йорданією.

Джерело:  |  Al-Ra`i

Останні статті

День Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося 22 січня 1919 року | 22 січня, 11:12

AMMANNEWSPAPER - 22 грудень 1918 року, перший уряд України (Центральна рада) заявив, що Українська Народна Республіка була незалежною, вільною і суверенною державою українського народу. За той же період, в результаті розколу Австро-Угорської імперії, Західноукраїнська Народна Республіка була утворена в Західній Україні, зі столицею у Львові.
Стаття | Джерело: Amman Newspaper | Автор: Ali Jadalla

Україна – поєднання війни та любові | 11 грудня 2017, 18:00

В Українській столиці – Києві або навіть у серці більш патріотичного Львова, ніщо не може пересилити відчуття патріотизму у часи війни. Краса української природи або магія класичних міст або українська музика, яка звучить на вулицях міст та оспівує любов, все це має якесь відлуння війни.
Стаття | Джерело: Al Rai | Автор: Tariq Alhmaidi

Посольство України в Йорданії організувало фотовиставку в пам'ять про Голодомор | 07 грудня 2017, 16:04

Посольство України в ЙХК організувало фотовиставку присвячену 85 річниці Голодомору в Україні під час якого загинуло близько 7 мільйонів громадян України.
Стаття | Джерело: Al Ra'i | Автор: Tariq Alhmaidi

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes