Міністерство закордонних справ України

Київ 09:06

Хьонес щосили захищає путінську політику щодо Криму

31 січня, 16:47

Президент мюнхенського клубу „Баварія” захищає політику Путіна. Посол України: „Це - гол у власні ворота”

 

Улі Хьонес має власний погляд на світ. Цього разу він захищає Чемпіонат світу з футболу в Росії та політику Кремля щодо Криму.

Президент мюнхенського клубу „Баварія” з’явився у понеділок увечері на Дюссельдорфській зустрічі в редакції газети "Rheinische Post", як людина розуміюча та розділяюча позиції Путіна: "У мене дуже чітке уявлення про Росію. Ми, німці, робимо величезну помилку, що ми постійно атакуємо цю країну, буде набагато краще, якщо ми будемо співпрацювати. Тому що ми не нічого не змінимо через агресію. Я не думаю, що відповідальність за Кримську історію лежить лише на росіянах, в той час як НАТО дедалі ближче".

Хьонес висловив свою позицію щодо Криму

Факт: Федеральний уряд, Європейський Союз та США домовилися між собою: Росія порушила міжнародне право, коли вона окупувала український Крим у 2014 році і незабаром розпочала війну на Сході України, в якій загинуло вже понад 10 000 осіб.

Цього вівторка на спортивному конгресі "Spobis" у Дюссельдорфі Хьонес знову висловив свою суперечливу думку з цього приводу.

Особисто він, мовляв, не хоче ставити під сумнів війну в Україні, висловився Хьонес. Але тоді ж одразу поскаржився: "Якби Україна наблизилася до НАТО, зовсім поруч до нього - як ви вважаєте, це б принесло задоволення росіянам?"

Факт: приєднання України до НАТО ніколи не підлягало дебатам.

Хьонес: "Взаємодія важлива. Те саме стосується більшості німецької промисловості. Ось чому також важливо, що там працює Герхард Шрьодер."

Факт: Колишній канцлер від СДПН співпрацював з російським державним підприємством "Газпром" з 2005 року, а з 2017 року – з контрольованою Кремлем нафтогазовою компанією "Роснєфть".

Посол України в Німеччині Андрій Мельник висловив свою думку виданню BILD щодо заяви президента мюнхенського клубу та окреслив цю ситуацію, як "гол у власні ворота" зі сторони Хьонеса. Ті, хто висловлюються таким чином, стають "спільниками Путіна", наголосив Посол.

До речі: на Конгресі "Spobis" Хьонес сидів поруч з босом "Шальке" Клеменсом Теннісом (61 рік). А "Шальке" спонсорує "Газпром" ...

Джерело:  |  «BILD»

Останні інтерв`ю

Санкції є єдиним засобом тиску | 09 травня, 22:49

Інтерв`ю | Джерело: Märkische Oderzeitung |

Скасування означало б «зраду України» | 26 березня, 16:37

Інтерв`ю | Джерело: Deutschlandfunk |

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes