Міністерство закордонних справ України

3, Київ 13:31

Глави МЗС України і США домовились продовжити співпрацю з метою протидії агресивній політиці Кремля

25 червня 2014, 11:46

Перебуваючи з візитом в штаб-квартирі НАТО, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з Державним секретарем США Джоном Керрі.

На порядку денному зустрічі перебували питання двосторонньої взаємодії, а також співробітництва в рамках НАТО, ООН, ОБСЄ та інших міжнародних організацій з метою протидії агресивним діям з боку РФ по відношенню до нашої держави, її економічної та політичної відбудови.

П.Клімкін представив Дж.Керрі Мирний план Президента України П.О.Порошенка, який знайшов цілковиту підтримку американської сторони.

Дж.Керрі також засвідчив повну підтримку Сполучених Штатів курсу України на європейську інтеграцію та поглиблення взаємодії з НАТО.

У свою чергу, Міністр закордонних справ України П.Клімкін висловив вдячність Уряду США за активну підтримку нашої держави всіма можливими засобами.

Українська та американська сторони домовились продовжувати  активні контакти як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних інституцій.

Останні новини

Заява Міністра щодо формування ініціативної групи по створенню громадської ради при МЗС | Вчора, 19:38

В умовах російської збройної агресії проти України та дедалі складнішої міжнародної ситуації, як ніколи потребуємо підтримки з боку громадянського суспільства та експертного середовища. Надзвичайно важливим інструментом такої взаємодії вбачаємо механізм громадської ради при Міністерстві закордонних справ України.

Виступ Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна на міністерських дебатах РБ ООН щодо конфліктів в Європі (мовою оригіналу) | 21 лютого, 19:37

Statement by Foreign Minister Pavlo Klimkin at the UNSC Ministerial open debate on “Maintenance of International Peace and Security: Conflicts in Europe”