Міністерство закордонних справ України

Київ 04:09

Міністр закордонних справ України П.Клімкін обговорив з Генеральним секретарем НАТО А.Ф.Расмуссеном план подальшої активної взаємодії в умовах агресії з боку Кремля

25 червня 2014, 14:03

Під час зустрічі в штаб-квартирі НАТО Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з Генеральним секретарем НАТО Андерсоном Фогом Расмуссеном перші результати реалізації заходів на підтримку України в умовах агресії з боку РФ, що були узгоджені Міністрами закордонних справ Альянсу на початку квітня ц.р.

Генеральний секретар НАТО також представив П.Клімкіну ухвалений союзниками перелік подальших практичних кроків, спрямованих на посилення обороноздатності нашої держави та розвиток її збройних сил і безпекового сектору.

Крім того, було обговорено графік взаємодії на високому та найвищому рівні на ближчу перспективу.

П.Клімкін подякував А.Ф.Расмуссену за активну, відверту та послідовну підтримку Альянсом України, насамперед, у важкі часи агресії з боку РФ та засвідчив готовність української сторони до подальшої активної взаємодії з метою протидії традиційним та новим викликам безпеці на євроатлантичному просторі та поза його межами.

При цьому, було підтверджено спільне розуміння того, що нещодавні агресивні дії РБ до України є викликом безпеці не тільки нашої держави, але й усієї євроатлантичної спільноти.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes