Міністерство закордонних справ України

Київ 03:14

Міністр закордонних справ України П.Клімкін обговорив з Генеральним секретарем НАТО А.Ф.Расмуссеном план подальшої активної взаємодії в умовах агресії з боку Кремля

25 червня 2014, 14:03

Під час зустрічі в штаб-квартирі НАТО Міністр закордонних справ України Павло Клімкін обговорив з Генеральним секретарем НАТО Андерсоном Фогом Расмуссеном перші результати реалізації заходів на підтримку України в умовах агресії з боку РФ, що були узгоджені Міністрами закордонних справ Альянсу на початку квітня ц.р.

Генеральний секретар НАТО також представив П.Клімкіну ухвалений союзниками перелік подальших практичних кроків, спрямованих на посилення обороноздатності нашої держави та розвиток її збройних сил і безпекового сектору.

Крім того, було обговорено графік взаємодії на високому та найвищому рівні на ближчу перспективу.

П.Клімкін подякував А.Ф.Расмуссену за активну, відверту та послідовну підтримку Альянсом України, насамперед, у важкі часи агресії з боку РФ та засвідчив готовність української сторони до подальшої активної взаємодії з метою протидії традиційним та новим викликам безпеці на євроатлантичному просторі та поза його межами.

При цьому, було підтверджено спільне розуміння того, що нещодавні агресивні дії РБ до України є викликом безпеці не тільки нашої держави, але й усієї євроатлантичної спільноти.

Останні новини

Вісім європейських Міністрів закордонних справ: «Чотири роки по тому - ми не забудемо про незаконно окупований Крим» | 17 березня, 12:35

Чотири роки тому, 18 березня 2014 року, Росія зробила остаточний крок у незаконній окупації Криму - частини суверенної території України, яку Росія визнала такою за низкою міжнародних договорів. Захоплення Криму Росією складалося з серії однаково незаконних дій: починаючи з використання на півострові російських військ спецпризначення без знаків розрізнення, до поспішної організації - в порушення українського та міжнародного законодавства – незаконного «референдуму». Спочатку президент Путін наполягав, що згадані війська не мали відношення до Росії, але згодом визнав, що особисто віддав наказ про захоплення півострова наприкінці лютого 2014 року. Пізніше він щедро нагородив російських військовослужбовців орденами та медалями за здійснення окупації.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes