Міністерство закордонних справ України

Київ 23:38

Міжнародних партнерів поінформовано про рішення Верховної Ради щодо санкцій та газотранспортної системи України

15 серпня 2014, 18:28

15 серпня 2014 р. під час брифінгу в Міністерстві закордонних справ України послів країн ЄС та «Великої сімки» було поінформовано про зміст прийнятих Верховною Радою України 14 серпня ц.р. Законів України «Про санкції» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління Єдиною газотранспортною системою України».

Як зазначив Міністр юстиції України Павло Петренко, Закон «Про санкції» спрямований на захист проти зазіхань на суверенітет і територіальну цілісність України та встановлює рамки застосування обмежувальних заходів у відповідь на дії, спрямовані проти України. Важливо, що при ухваленні закону були взяті до уваги застереження, які лунали як всередині українського суспільства, так і з боку іноземних партнерів України. Зокрема, з тексту були вилучені положення про можливість обмеження діяльності ЗМІ та громадських об’єднань.

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан підкреслив, що прийняття закону щодо реформування ГТС є черговим кроком в напрямку приведення українського газового ринку у відповідність до третього енергетичного пакету ЄС, дозволить значно підвищити прозорість управління та залучити додаткові ресурси для модернізації української ГТС. Юрій Продан також наголосив, що українська газотранспортна система перебуває у гарному технічному стані і повністю готова до виконання функції транзиту енергоресурсів. 

Останні новини

Україна приєдналася до Спільної заяви країн-партнерів у рамках Ініціативи з безпеки у галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) у контексті правозастосування резолюцій РБ ООН 2375 і 2397 | Сьогодні, 19:00

Україна вживатиме належних дієвих заходів з метою зменшення загроз, пов'язаних з можливим розповсюдженням КНДР ЗМЗ та відповідних матеріалів шляхом перехоплення заборонених вантажів та контрабандних перевезень. Така діяльність здійснюватиметься у відповідності до національного та міжнародного права задля досягнення головної мети - примусити КНДР відмовитися від ядерної зброї та засобів її доставки.

Заява МЗС України щодо подачі Україною меморандуму в арбітражному провадженні проти РФ за Конвенцією ООН з морського права | Сьогодні, 15:13

19 лютого 2018 року Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російською Федерацією за Конвенцією ООН з морського права. Меморандум доводить, що Російська Федерація порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях та у Керченській протоці.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes