Міністерство закордонних справ України

Олена Зеркаль: єдиний шлях деескалації конфлікту – припинення підтримки Росією терористів

02 лютого 2015, 20:12

Заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль зустрілася  з Генеральним директором Директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення Крістіаном Даніельсоном та керівником Групи підтримки України Петером Балашем.

В ході зустрічі представників ЄС було поінформовано про загострення ситуації на сході України та наголошено на необхідності збереження єдності і консолідованої позиції у підходах ЄС щодо засудження дій Російської Федерації з дестабілізації ситуації в нашій державі.

О.Зеркаль наголосила, що єдиний шлях деескалації конфлікту – припинення підтримки Росією т.зв. «ДНР» та «ЛНР» та відмова від висунення з їхнього боку будь-яких додаткових умов щодо виконання Мінських домовленостей.

Сторони також обговорили питання координації подальших дій з організації міжнародної конференції на підтримку України та завершення роботи над Планом відновлення України на 2015-2017 роки.

Останні новини

На базі Дипломатичної академії відбулася Конференція «Таджикистан та Україна – 25 років співробітництва» | Вчора, 16:45

26 квітня ц.р. у Києві була проведена Міжнародна науково-практична конференція «Таджикистан та Україна – 25 років співробітництва», присвячена 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між двома державами.