Міністерство закордонних справ України

Київ 20:34

Показ документального фільму «Відторгнення: битва за Україну»

10 червня 2015, 17:35

9 червня 2015 р. Посольство у співпраці з активістами Громадської ініціативи «Євромайдан Словаччина» та Музично-драматичним ансамблем ім.Т.Шевченка провели показ документального фільму «Відторгнення: битва за Україну» в приміщенні будинку культури «Ружінов» в м. Братислава.    

У заході взяли участь: радник Посольства Віталій Усатий, український політолог та Директор Інституту зовнішньої політики Дипломатичної академіїпри МЗС України Григорій Перепелиця, представник ГО «Центр Громадянських свобод» Марія Томак, голова Словацько-українського товариства Антон Новак,  заступник голови Музично-драматичного ансамблю ім.Т.Шевченка Міхал Калиняк, координатор Громадської ініціативи «Євромайдан Словаччина» Антон Горшков і активісти цього об’єднання, представники дипломатичного корпусу, української національної меншини Словаччини та студенти вищих навчальних закладів Словаччини.                        

За результатами показу фільму відбулась дискусія щодо подій на Донбасі та актуальної ситуації в Україні.

Показ фільму викликав значний інтерес у присутніх до подій в Україні та мав велике значення для представників української національної меншини Словаччини.            

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes