Міністерство закордонних справ України

Перший заступник Міністра закордонних справ України Наталія Галібаренко прийняла копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Французької Республіки в Україні Ізабель Дюмон

15 вересня 2015, 10:44

Під час зустрічі співрозмовники обговорили ситуацію на сході України, а також наголосили на необхідності виконання Російською Федерацією Мінських домовленостей.

У цьому зв’язку Н.Галібаренко відзначила роль Франції у підтримці суверенітету та територіальної цілісності України. Зі свого боку І.Дюмон підтвердила готовність Франції і надалі відігравати ключову роль у «нормандському форматі», висловилася за продовження санкційної політики ЄС щодо Росії та запевнила, що питання Криму залишатиметься на порядку денному французької політики.

Було відзначено взаємну зацікавленість сторін у розвитку активного політичного діалогу на найвищому рівні. Н.Галібаренко наголосила на важливості імплементації положень Спільної декларації, підписаної Президентом України П.Порошенком та Президентом Франції Ф.Олландом у м.Париж 22 квітня ц.р., в якій визначено ключові напрями двостороннього українсько-французького співробітництва на найближчу перспективу.

Сторони також обговорили практичні заходи стосовно проведення ближчим часом у м.Париж інвестиційного форуму, домовленість про організацію якого була досягнута Прем’єр-міністрами України та Франції.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes