Міністерство закордонних справ України

Київ 10:51

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив одноденний робочий візит до Китайської Народної Республіки.

31 грудня 2015, 14:49

29 грудня 2015 р. заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив одноденний робочий візит до Китайської Народної Республіки. 

Голова мета візиту полягала у завершенні в цьому році низки консультацій з членами Ради Безпеки ООН, у т.ч. постійними, у зв’язку з початком 1 січня 2016 р. непостійного членства України в цьому органі.

У ході консультацій делегації двох держав приділили увагу взаємодії України та Китаю в ООН, зокрема, у Раді Безпеки, детально обговоривши основні пріоритети діяльності як самої Ради у 2016 році, так і окремо України та Китаю в цьому органі. Були визначені основні напрямки, за якими дві держави могли б налагодити активну взаємодію, зокрема з питань реформування РБ ООН та вдосконалення методів її роботи, а також покращення взаємодії між Радою Безпеки та Генеральною Асамблеєю ООН.

Важливо відзначити, що такі напрямки, як діяльність з підтримання миру, боротьба з тероризмом, зміцнення миру на Африканському континенті, належать до спільних як для України, так і для КНР пріоритетів.

У рамках візиту до Китаю Сергій Кислиця провів також зустріч та переговори з нещодавно призначеним Помічником Міністра закордонних справ КНР (у ранзі Заступника Міністра) Лі Хуейлаєм. Сторони проаналізували підсумки українсько-китайської взаємодії у 2015 р. та обговорили пріоритети на наступний рік. Було визнано важливість підтримання активного політичного діалогу на всіх рівнях, а також підвищення динаміки роботи двосторонніх механізмів співпраці у практичних сферах, зокрема, діяльності міжурядової Комісії зі співробітництва.

Значна увага була приділена питанням розбудови торговельно-економічної співпраці, у тому числі у контексті набуття чинності з 1 січня 2016 р. економічною частиною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Китайська сторона вкотре підтвердила незмінність своєї позиції щодо поваги суверенітету та територіальної цілісності України.

Останні новини

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes