Міністерство закордонних справ України

Київ 22:36

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив одноденний робочий візит до Китайської Народної Республіки.

31 грудня 2015, 14:49

29 грудня 2015 р. заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив одноденний робочий візит до Китайської Народної Республіки. 

Голова мета візиту полягала у завершенні в цьому році низки консультацій з членами Ради Безпеки ООН, у т.ч. постійними, у зв’язку з початком 1 січня 2016 р. непостійного членства України в цьому органі.

У ході консультацій делегації двох держав приділили увагу взаємодії України та Китаю в ООН, зокрема, у Раді Безпеки, детально обговоривши основні пріоритети діяльності як самої Ради у 2016 році, так і окремо України та Китаю в цьому органі. Були визначені основні напрямки, за якими дві держави могли б налагодити активну взаємодію, зокрема з питань реформування РБ ООН та вдосконалення методів її роботи, а також покращення взаємодії між Радою Безпеки та Генеральною Асамблеєю ООН.

Важливо відзначити, що такі напрямки, як діяльність з підтримання миру, боротьба з тероризмом, зміцнення миру на Африканському континенті, належать до спільних як для України, так і для КНР пріоритетів.

У рамках візиту до Китаю Сергій Кислиця провів також зустріч та переговори з нещодавно призначеним Помічником Міністра закордонних справ КНР (у ранзі Заступника Міністра) Лі Хуейлаєм. Сторони проаналізували підсумки українсько-китайської взаємодії у 2015 р. та обговорили пріоритети на наступний рік. Було визнано важливість підтримання активного політичного діалогу на всіх рівнях, а також підвищення динаміки роботи двосторонніх механізмів співпраці у практичних сферах, зокрема, діяльності міжурядової Комісії зі співробітництва.

Значна увага була приділена питанням розбудови торговельно-економічної співпраці, у тому числі у контексті набуття чинності з 1 січня 2016 р. економічною частиною Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Китайська сторона вкотре підтвердила незмінність своєї позиції щодо поваги суверенітету та територіальної цілісності України.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes