Міністерство закордонних справ України

14, Київ 16:41

Заява МЗС України щодо ситуації довкола незаконно утримуваного на території РФ громадянина України Ю.Солошенка

29 березня, 12:50

МЗС України висловлює рішучий протест у зв’язку з продовженням російською стороною протиправних дій по відношенню до громадянина України Юрія Солошенка, незаконно засудженого російською владою до 6 років позбавлення волі.

Попри виявлену важку хворобу Ю.Солошенка, суттєве погіршення його стану здоров’я та похилий вік, нашого співвітчизника було переведено  з медичної частини колонії на загальний режим утримання.

Російська сторона продовжує ігнорувати та затягувати розгляд прохання про помилування Ю.Солошенка, незважаючи на гуманітарний аспект та пряму загрозу його життю.

Міністерство закордонних справ України вимагає від російської сторони забезпечити дотримання прав незаконно засудженого Юрія Солошенка, вжити заходів для надання йому належної медичної допомоги та забезпечити його негайне та беззастережне звільнення і повернення на Батьківщину. 

Останні новини

Відбулися українсько-колумбійські політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ | 19 травня, 19:28

19 травня 2016 року відбулися українсько-колумбійські політичні консультації на рівні заступників міністрів закордонних справ. Українську делегацію на консультаціях, які проходили в режимі відеоконференції, очолив заступник Міністра–керівник апарату Вадим Пристайко, колумбійську - заступник Міністра Патті Лондоньо Харамільо.