Міністерство закордонних справ України

Київ 03:01

12 грудня ц.р. у Києві відбувся Другий Українсько-Литовський Економічний форум

14 грудня 2016, 12:24

Захід  був організований УСПП, ТПП України, Конфедерацією промисловців Литви спільно з іншими бізнес-асоціаціями України та Литви.

 У роботі форуму взяли участь Президент України П.Порошенко, Президент Литовської Республіки Д.Грібаускайте, представники органів влади, бізнес-асоціацій та близько 320 керівників компаній і підприємств України і Литви.

 

В рамках форуму відбулися засідання окремих тематичних секцій, які були присвячені розвитку співпраці у сферах екології, енергоефективності та використання відновлювальних видів енергії, новим перспективам економічного співробітництва у контексті поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, а також питанням розвитку інвестиційної співпраці, зокрема участі литовських компаній у приватизаційних процесах в Україні, можливості створення спільних підприємств в Україні та у вільних економічних зонах й індустріальних парках Литви.

Окрему увагу було приділено реалізації низки спільних проектів, зокрема щодо використання спеціалізованих лазерів, створення водоочисних систем, відновлення інфраструктури у малих містах, розвитку малого та середнього бізнесу.

В ході форуму було підписано низку угод про розвиток співробітництва на рівні бізнес-асоціацій та окремих компаній України і Литви, зокрема у сферах ІТ-технологій, архітектури, виставкової діяльності тощо.

Перший Українсько-Литовський Економічний форум відбувся 2 грудня 2015 р. у Вільнюсі. Інформація щодо цього форуму доступна за посиланням http://www.lpk.lt/en/lithuania-may-open-eu-market-to-ukraine/

 

 

Останні новини

У Вільнюсі було урочисто вшановано пам’ять Тараса Шевченка | 07 березня, 22:06

7 березня 2018 р. Посол України в Литовській Республіці Володимир Яценківський з дружиною, колектив Посольства України, представники української громади м.Вільнюса, Української Греко-католицької церкви Пресвятої Трійці м.Вільнюса, керівництво, викладачі та студенти Філологічного факультету Вільнюського університету, вшанували пам’ять Тараса Шевченка.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes