Міністерство закордонних справ України

Київ 04:17

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України ухвалила заяву про звільнення заручників

04 квітня 2017, 20:28

Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при МЗС України,  ІХ засідання якої 4 квітня ц.р. відкрив Перший заступник Міністра закордонних справ Вадим Пристайко, звернулася із заявою на підтримку звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб.

У засіданні Ради взяли участь Перший заступник Голови Верховної Ради України, Уповноважений Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях І.В.Геращенко та учасники Мінської гуманітарної групи. У своєму виступі Уповноважений Президента поінформувала про заходи, які вживаються з метою вирішення найгострішої гуманітарної проблеми – звільнення заручників на території окремих районів Донецької та Луганської областей і незаконно утримуваних осіб в Російській Федерації та на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

У ході обговорення члени Ради висловили міркування щодо можливих шляхів розблокування процесу визволення заручників і звільнення незаконно утримуваних осіб.

Напередодні Міжнародного Дня ромів, який відзначається 8 квітня, члени Ради обговорили проблематику інтеграції ромів в українське суспільство та висловили пропозиції стосовно участі релігійних організацій  у цій важливій справі.

На засіданні були також представлені підсумки  міжнародної  діяльності  релігійних організацій  у І кварталі 2017 р. та  окреслені пріоритети Ради на наступний період.

 

Заява

«Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України знову засвідчує позицію підтримки нашими Церквами і релігійними організаціями процесу звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб.

Ми приєднуємо свій голос до закликів, спрямованих до Російської Федерації як сторони Мінського процесу: зараз, невідкладно, здійснити все необхідне для розблокування процесу звільнення заручників.

Враховуючи наближення християнського свята Воскресіння Христового та юдейського свята Песах, – вважаємо нинішній час дуже символічним для вияву доброї волі, милості та милосердя.

Нехай Бог благословить добру справу і всіх, хто їй сприяє.»

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes