Міністерство закордонних справ України

Київ 23:16

Заступник Міністра Сергій Кислиця прийняв Спеціального представника Діючого голови ОБСЄ з гендерних питань Мелані Вервір

15 червня 2017, 09:00

Сторони обговорили широке коло питань з ґендерної проблематики, зокрема, щодо протидії ґендерно обумовленому насильству, особливо в контексті конфлікту, а також виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” відповідно до Національного плану дій на період до 2020 року.

Заступник Міністра наголосив на  важливості залучення ОБСЄ до забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, а саме жінок, а також допомоги демобілізованим військовослужбовцям у їх адаптації до мирного життя. Відзначено експертну допомогу ОБСЄ.

Спецпредставник висловила готовність й надалі продовжувати співпрацю з українською стороною на цьому напрямку.

Зустріч стала практичним свідченням відданості України зобов’язанням ОБСЄ у сфері гендерної рівності, сприятиме зміцненню їх виконання у відповідності з пріоритетами Уряду України.

Останні новини

Україна приєдналася до Спільної заяви країн-партнерів у рамках Ініціативи з безпеки у галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) у контексті правозастосування резолюцій РБ ООН 2375 і 2397 | Сьогодні, 19:00

Україна вживатиме належних дієвих заходів з метою зменшення загроз, пов'язаних з можливим розповсюдженням КНДР ЗМЗ та відповідних матеріалів шляхом перехоплення заборонених вантажів та контрабандних перевезень. Така діяльність здійснюватиметься у відповідності до національного та міжнародного права задля досягнення головної мети - примусити КНДР відмовитися від ядерної зброї та засобів її доставки.

Заява МЗС України щодо подачі Україною меморандуму в арбітражному провадженні проти РФ за Конвенцією ООН з морського права | Сьогодні, 15:13

19 лютого 2018 року Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російською Федерацією за Конвенцією ООН з морського права. Меморандум доводить, що Російська Федерація порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях та у Керченській протоці.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes