Міністерство закордонних справ України

Київ 23:54

Португалія декларує всебічну підтримку Україні

10 липня 2017, 21:11

Про це заявив у ході переговорів  з Міністром закордонних справ України Павло Клімкіним  Глава зовнішньополітичного відомства Португальської Республіки Аугусто Сантуш Сілва, який з офіційним візитом перебуває в Києві.

Важливу увагу було приділено обговоренню питання російської агресії проти України, зокрема ситуації на Донбасі. Португальський міністр наголосив на незмінній позиції його країни щодо підтримки нашої держави у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності.

Міністри погодили графік двосторонніх візитів на найвищому рівні у другому півріччі, а також висловилися за проведення українсько-португальської міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Міністри Павло Клімкін та А.С.Сілва підписали Угоду між Україною та Португальською Республікою про здійснення оплачуваних видів діяльності членами сімей, які перебувають на утриманні дипломатичного, адміністративного та технічного  персоналу дипломатичних представництв та консульських установ.

Переглянути спільну прес-конференцію можна тут.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Сьогодні, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes