Міністерство закордонних справ України

Київ 16:16

В Міністерстві закордонних справ України відбулися українсько-ізраїльські переговори з консульсько-правових питань

12 липня 2017, 18:18

12 липня 2017 року в Міністерстві закордонних справ України відбулися українсько-ізраїльські переговори з консульсько-правових питань. Українську делегацію очолював Директор Департаменту консульської служби С.Погорельцев, ізраїльську – Заступник Генерального директора МЗС Держави Ізраїль, Голова консульського Департаменту С.Рапп.

Сторони обговорили широкий спектр питань двостороннього співробітництва в консульській сфері.

Особливу увагу було приділено виконанню положень Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про відмову від візових вимог при взаємних поїздках громадян України і громадян Держави Ізраїль від 21.07.2010 р.   

Було досягнуто домовленості щодо здійснення моніторингу стану виконання Угоди та координації заходів із забезпечення дотримання Сторонами її положень.

Останні новини

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes