Міністерство закордонних справ України

Київ 14:49

Павло Клімкін взяв участь у засіданні міністрів закордонних справ Європейського Союзу та країн-учасниць Східного партнерства

08 вересня 2017, 23:04

8 вересня 2017 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у рамках робочого візиту до Естонської Республіки взяв участь у неформальному засіданні глав зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС та країн-учасниць Ініціативи «Східне Партнерство». 

Учасники засідання обговорили питання підготовки до чергового Брюссельського Саміту, який відбудеться 24 листопада 2017 року, а також обмінялися думками щодо змістовного наповнення підсумкової Декларації. 

У своєму виступі глава українського МЗС Павло Клімкін наголосив на необхідності використання платформи СхП для успішної інтеграції країн-учасниць Ініціативи до Енергетичного ринку ЄС, для зниження роумінгових тарифів, зміцнення енергетичної безпеки, розвитку транспортної інфраструктури, збільшення квот на навчання в європейських вищих навчальних закладів української молоді. 

Павло Клімкін також провів двосторонні зустрічі з міністрами закордонних справ Австрії, Ірландії, Нідерландів, Польщі, Швеції, Грузії, Молдови, Комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Й.Ганом.

Останні новини

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes