Міністерство закордонних справ України

Київ 14:49

Делегація України бере участь у Щорічній нараді з огляду імплементації зобов’язань у людському вимірі ОБСЄ

11 вересня 2017, 17:08

11 вересня 2017 року розпочала роботу делегація України на Щорічній нараді з огляду імплементації зобов’язань у людському вимірі ОБСЄ (м.Варшава, 11-22 вересня 2017 року), яка є найважливішим заходом з питань прав людини, верховенства права та демократизації на просторі ОБСЄ.

Виступаючи на офіційному відкритті наради, Заступник Міністра закордонних справ України, Глава делегації України Сергій Кислиця наголосив, що безпека та стабільність в регіоні ОБСЄ, а також дотримання прав людини залежить від того чи зможе міжнародна спільнота припинити порушення Росією основоположних принципів, закріплених в Гельсінкському Заключному акті, насамперед відновити повагу до територіальної цілісності й суверенітету України, грубо порушених внаслідок незаконної окупації Росією АР Крим та м.Севастополь, а також триваючої агресії РФ в ОРДЛО.

Увагу усіх 57-ми держав-учасниць ОБСЄ та автономних інститутів Організації привернуто до масштабної загрози безпеці, правам людини та основоположним свободам у зв’язку з триваючою збройною агресією Росії проти України. Наголошено на необхідності здійснення з боку ОБСЄ, ООН та інших міжнародних організацій постійного моніторингу ситуації на тимчасово окупованих територіях України, де ситуація із забезпеченням прав людини є незадовільною. Також Україна закликала держави-учасниці використати всі наявні міжнародні правозахисні інструменти з метою негайного звільнення незаконно утримуваних в Росії та в окупованому Криму громадян України П.Гриба, О.Сенцова, О.Кольченка, Р.Сущенка, М.Карпюка, С.Клиха, А.Чийгоза, М.Семени та інших.

Виступи членів делегації України під час 18-ти тематичних сесій Наради ОБСЄ дозволять підкреслити відданість України широкому колу зобов’язань ОБСЄ у людському вимірі, поінформувати про важливі кроки щодо забезпечення Україною дотримання міжнародних стандартів у сфері прав людини та здійснення реформ, а також заходів із захисту прав громадян України в умовах збройної агресії Росії.

Останні новини

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes