Міністерство закордонних справ України

Київ 23:07

„Вивчай Українську! Відчувай Україну!“: у Німеччині стартував Рік української мови

13 вересня 2017, 15:07

Мова є не лише засобом комунікації, а й міжкультурним мостом. До 25-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між двома країнами міністри закордонних справ України та Німеччини домовилися про започаткування українсько-німецького мовного року. Ця ініціатива має на меті ще більше посилити взаєморозуміння та зміцнити дружбу між Україною та Німеччиною через співпрацю у сфері освіти та культури, поширення знання про себе через збільшення кількості обмінів, міжлюдських контактів та спільних проектів.

Урочисте відкриття Року мови відбулося 6 вересня 2017 року в Червоній ратуші м. Берлін під час урочистого прийняття з нагоди Дня незалежності України.

«Відчути та пізнати Україну через мову – мову української літератури, музики, театру, візуального мистецтва, кіно – заохочуватимемо аудиторії по всій Німеччині протягом наступного року», - зазначив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

З осені 2017 до літа 2018 року всіх зацікавлених Україною в Німеччині очікують численні мовні та культурні заходи, а також семінари, театральні вистави та читання, подіумні дискусії і програми обміну. Літературні тури найвідоміших українських письменників – на завершальній стадії підготовки, а культурні заходи обіцяють багато нового та креативного. Наші німецькі партнери в Києві також підготували насичену програму для української аудиторії поціновувачів німецької мови.

Більше інформації про українські заходи в Німеччині Ви зможете знайти на інтернет-ресурсах МЗС та Посольства України в Німеччині: http://germany.mfa.gov.ua/de, у мережі Facebook Ukrainische Botschaft in Berlin і Twitter @UKRinDEU.

#LernUkrainisch #BegreifdieUkraine

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes