Міністерство закордонних справ України

Київ 20:44

Павло Клімкін бере участь в Афінському демократичному форумі

14 вересня, 20:03

14 вересня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бере участь в Афінському демократичному форумі («Athens Democracy Forum»), який традиційно проходить у рамках відзначення Міжнародного дня демократії.

Організаторами форуму, що проводиться за підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF), є видання «The New York Times» та мерія грецької столиці.

У форумі беруть також участь Міністри закордонних справ низки країн Європи та Африки, колишній Генеральний секретар ООН Кофі Аннан, керівники впливових світових медіа, відомі політики, експерти та журналісти.
У рамках форуму Міністр закордонних справ України дав інтерв’ю європейському англомовному тижневику «New Europe» (наклад 100.000 примірників).

На тлі російської агресії проти України Павло Клімкін привернув увагу до важливості єднання зусиль міжнародної спільноти у протидії актуальним загрозам та злочинам, що виникають внаслідок порушення агресорами міжнародного права.

Павло Клімкін спільно з колегами із Швеції та Кенії взяли участь у головній дискусії з глобальних питань «Global Duscussion».

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes