Міністерство закордонних справ України

Павло Клімкін бере участь в Афінському демократичному форумі

14 вересня 2017, 20:03

14 вересня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін бере участь в Афінському демократичному форумі («Athens Democracy Forum»), який традиційно проходить у рамках відзначення Міжнародного дня демократії.

Організаторами форуму, що проводиться за підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF), є видання «The New York Times» та мерія грецької столиці.

У форумі беруть також участь Міністри закордонних справ низки країн Європи та Африки, колишній Генеральний секретар ООН Кофі Аннан, керівники впливових світових медіа, відомі політики, експерти та журналісти.
У рамках форуму Міністр закордонних справ України дав інтерв’ю європейському англомовному тижневику «New Europe» (наклад 100.000 примірників).

На тлі російської агресії проти України Павло Клімкін привернув увагу до важливості єднання зусиль міжнародної спільноти у протидії актуальним загрозам та злочинам, що виникають внаслідок порушення агресорами міжнародного права.

Павло Клімкін спільно з колегами із Швеції та Кенії взяли участь у головній дискусії з глобальних питань «Global Duscussion».

Останні новини

Україна приєдналася до Спільної заяви країн-партнерів у рамках Ініціативи з безпеки у галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) у контексті правозастосування резолюцій РБ ООН 2375 і 2397 | 19 лютого, 19:00

Україна вживатиме належних дієвих заходів з метою зменшення загроз, пов'язаних з можливим розповсюдженням КНДР ЗМЗ та відповідних матеріалів шляхом перехоплення заборонених вантажів та контрабандних перевезень. Така діяльність здійснюватиметься у відповідності до національного та міжнародного права задля досягнення головної мети - примусити КНДР відмовитися від ядерної зброї та засобів її доставки.

Заява МЗС України щодо подачі Україною меморандуму в арбітражному провадженні проти РФ за Конвенцією ООН з морського права | 19 лютого, 15:13

19 лютого 2018 року Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російської Федерації за Конвенцією ООН з морського права. Меморандум доводить, що Російська Федерація порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях та у Керченській протоці.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes