Міністерство закордонних справ України

Київ 20:21

Павло Клімкін здійснив офіційний візит в Індію

06 жовтня 2017, 20:26

5-6 жовтня 2017 р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін перебував з офіційним візитом в Республіці Індія.
У рамках візиту 5 жовтня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін провів переговори із Міністром закордонних справ Республіки Індія Сушмою Сварадж, державними міністрами закордонних справ Мобашаром Акбаром та Віджеєм Сінгхом.
У ході переговорів було розглянуто весь спектр питань двосторонніх відносин та широкий комплекс глобальних та регіональних проблем. Сторони погодилися із необхідністю суттєвої активізації українсько-індійського політичного діалогу та у принциповому плані домовилися щодо обміну візитами на найвищому рівні у 2018 році.
Окремо було відзначено помітне пожвавлення двостороннього економічного співробітництва та офіційних і ділових контактів у цій галузі.
Підтверджено домовленості щодо проведення чергового засідання Спільної міжурядової комісії по торговельному, економічному, науковому, технічному, промисловому і культурному співробітництву у Києві у листопаді 2017 р.
Сторони також позитивно оцінили помітне пожвавлення співпраці і у культурно-гуманітарній сфері.
Цього ж дня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін дав інтерв`ю одній з провідних газет Індії «The Hindu».
В інтерв`ю було проаналізовано сучасний стан та перспективи українсько-індійських відносин на найголовніших напрямках, що становлять взаємний інтерес, а також наголошено на готовності України до подальшої активізації двосторонніх контактів з Індією у всіх ключових сферах.
Окремо було відзначено нові позитивні тенденції у взаєминах між нашими державами. Зокрема, протягом 2016-2017 років. було зафіксовано рекордну за всю історію дипломатичних відносин між Україною та Індією кількість індійських студентів, які виявили бажання здобувати вищу освіту в українських ВНЗ – понад 4000 осіб.
Окрім того, вперше сторони вийшли на такий вельми цікавий та перспективний напрямок співпраці, як спільне кіновиробництво на території України.
6 жовтня відбулася зустріч Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з почесними консулами України у державах регіону Південної Азії. У заході взяли участь почесні консули в Мумбаї (Індія), Непалі та Шрі-Ланці.
У ході бесіди Міністр наголосив на необхідності подальшої активізації роботи почесних консульських установ України, передусім, у плані захисту на території їхніх консульських округів інтересів та прав українських юридичних та фізичних осіб.
Були поставлені конкретні завдання кожному з Почесних консулів щодо сприяння просуванню на ринки південноазійських країн української експортної продукції, започаткуванню спільних економічних проектів, розвитку культурно-гуманітарних контактів, популяризації іміджу України.

Останні новини

Вісім європейських Міністрів закордонних справ: «Чотири роки по тому - ми не забудемо про незаконно окупований Крим» | 17 березня, 12:35

Чотири роки тому, 18 березня 2014 року, Росія зробила остаточний крок у незаконній окупації Криму - частини суверенної території України, яку Росія визнала такою за низкою міжнародних договорів. Захоплення Криму Росією складалося з серії однаково незаконних дій: починаючи з використання на півострові російських військ спецпризначення без знаків розрізнення, до поспішної організації - в порушення українського та міжнародного законодавства – незаконного «референдуму». Спочатку президент Путін наполягав, що згадані війська не мали відношення до Росії, але згодом визнав, що особисто віддав наказ про захоплення півострова наприкінці лютого 2014 року. Пізніше він щедро нагородив російських військовослужбовців орденами та медалями за здійснення окупації.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes