Міністерство закордонних справ України

Київ 18:17

Павло Клімкін взяв участь у спеціальному засіданні ГУАМ у Тбілісі

09 жовтня 2017, 17:49

7 жовтня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін мав неформальну зустріч з Віце-прем'єр-міністром, Міністром закордонних справ Грузії Міхеїлом Джанелідзе, а 8 жовтня відбулася їх двостороння зустріч у складі делегацій. Під час зустрічей обговорювалися нагальні питання українсько-грузинських відносин в економічній сфері, роботи Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва. Сторони домовились опрацювати спільний план заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя встановлення дипломатичних відносин між незалежною Україною і Грузією. П.Клімкін запросив М.Джанелідзе відвідати 22 грудня 2017 р. Київ з метою участі у зазначених заходах.

8 жовтня Міністр Павло Клімкін та Міністри закордонних справ Азербайджану Ельмар Мамед’яров, Грузії Міхеїл Джанелідзе, Молдови Андрій Галбур і Генеральний секретар ГУАМ Алтай Ефендієв взяли участь у спеціальному засіданні Ради міністрів закордонних справ (РМЗС) ГУАМ з нагоди відзначення 20-ї річниці створення Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, на яке були запрошені глави дипломатичних місій Японії, США та інших країн-партнерів ГУАМ. За  підсумками засідання міністри підписали Спільне комюніке.

Міністри закордонних справ країн-членів Організації та Генеральний секретар ГУАМ були прийняті Прем’єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі та Президентом Грузії Гіоргі Маргвелашвілі. Під час зустрічей відбувся обмін думками щодо перспектив подальшого розвитку практично орієнтованого співробітництва у форматі ГАУМ і зміцнення його інституційних можливостей як сталої регіональної Організації, реалізації спільних проектів у сфері транспорту, енергетики, туризму тощо. Особливу увагу приділено проблематиці триваючих конфліктів на території держав-членів ГУАМ і регіональної безпеки.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Сьогодні, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | Вчора, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes