Міністерство закордонних справ України

Київ 00:02

Громадськості було представлено концепцію проекту Закону України «Про дипломатичну службу»

09 листопада 2017, 20:06

9 листопада відбулось позачергове засідання Громадської ради при МЗС за участю Державного секретаря МЗС Андрія Заяця. У ході засідання було представлено концепцію проекту Закону України «Про дипломатичну службу». Захід дав старт громадському обговоренню цього важливого для української дипломатії законопроекта.

Представляючи документ Державний секретар наголосив: «Новий Закон України покликаний вирішити одразу декілька завдань: подолання радянської спадщини в організації роботи дипломатичної служби України, наближення чинної нормативно-правової бази України до реалій і особливостей роботи МЗС, а також зменшення ролі персоналій у прийнятті рішень, створивши систему правил, обов’язкових для кожного дипломата, незалежно від посади».

За підсумками засідання було прийнято рішення, після внесення проекту закону Президентом до Верховної Ради України, представити на розгляд МЗС комплекс конкретних рекомендацій та пропозицій до цього документа.

Останні новини

Заступник міністра Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом | Вчора, 17:25

Заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця прийняв копії вірчих грамот у новопризначеного Посла Республіки Чилі в Україні за сумісництвом Хýліо Брáво Юбіні.

Албанія підтверджує незмінність курсу на повну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України | 22 лютого, 19:00

22 лютого 2018 року відбувся офіційний візит в Україну Міністра закордонних справ та у справах Європи Республіки Албанія Дітміра Бушаті, в ході якого у Києві були проведені переговори Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з Міністром Бушаті.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes