Міністерство закордонних справ України

Київ 10:14

Українська держава створювала та буде створювати умови для вільного розвитку мов національних меншин в Україні - Павло Клімкін

30 листопада 2017, 20:27

Міністр Павло Клімкін відвідав з робочою поїздкою Івано-Франківськ, де побував у двох місцевих школах, зустрівся зі студентами та викладачами Прикарпатського університету, провів зустрічі з керівництвом регіону та місцевими громадами. Йшлося в першу чергу про навчання мовами національних меншин у  школах регіону в контексті закону України «Про освіту», а також перспектив реалізації у регіоні масштабних проектів і програм Європейського Союзу.

«Переконався, що проблем з вивченням державної мови та мов національних меншин в регіоні немає. Українська держава створювала та буде створювати умови для вільного розвитку мов національних меншин в Україні. Відкритість та свобода - це те, що завжди вирізняло наше суспільство», зазначив Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Говорячи про перспективи розвитку, Павло Клімкін відзначив значний потенціал регіону в залученні допомоги Європейського Союзу та як результат - перетворення Прикарпаття на туристичний та інноваційний осередок в Україні.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes