Міністерство закордонних справ України

Павло Клімкін перебуває з робочою поїздкою в Закарпатській області

01 грудня 2017, 20:47

Міністр провів зустрічі з керівництвом Закарпатської області та Берегівського району, відвідав угорську та українську гімназії міста Берегове, зустрівся з освітянами та представниками громадських організацій області та побував на українсько-угорському кордоні.

Павло Клімкін у ході візиту зазначив: «На жаль, очевидно, що є труднощі з розумінням і сприйняттям української мови учнями шкіл з навчанням мовою нацменшин. Ця проблема має бути вирішена комплексно, у співпраці центральної влади та місцевих громад з тим, щоб всі випускники шкіл в Україні мали абсолютно рівні права».

Під час відвідання пункту пропуску «Лужанка» на українсько-угорському кордоні Павло Клімкін наголосив на необхідності належного облаштування КПП та української ділянки кордону, яка «потребує суттєвої модернізації».

Під час зустрічей було неодноразово відзначено важливість спільних зусиль для розвитку інфраструктури регіону та реалізації туристичного потенціалу.

Останні новини

Україна приєдналася до Спільної заяви країн-партнерів у рамках Ініціативи з безпеки у галузі нерозповсюдження зброї масового знищення (ЗМЗ) у контексті правозастосування резолюцій РБ ООН 2375 і 2397 | 19 лютого, 19:00

Україна вживатиме належних дієвих заходів з метою зменшення загроз, пов'язаних з можливим розповсюдженням КНДР ЗМЗ та відповідних матеріалів шляхом перехоплення заборонених вантажів та контрабандних перевезень. Така діяльність здійснюватиметься у відповідності до національного та міжнародного права задля досягнення головної мети - примусити КНДР відмовитися від ядерної зброї та засобів її доставки.

Заява МЗС України щодо подачі Україною меморандуму в арбітражному провадженні проти РФ за Конвенцією ООН з морського права | 19 лютого, 15:13

19 лютого 2018 року Україна подала свій меморандум в арбітражному провадженні проти Російської Федерації за Конвенцією ООН з морського права. Меморандум доводить, що Російська Федерація порушила суверенні права України в Чорному та Азовському морях та у Керченській протоці.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes