Міністерство закордонних справ України

Київ 00:50

В Азербайджані відкрито нову діаспорську організацію – Українську громаду ім. І.Франка у місті Сумгаїт.

19 грудня 2017, 16:12

19 грудня 2017 р. у м.Сумгаїт відбулось офіційне відкриття Української громади ім. І.Франка.

Посол України в Азербайджані О.Міщенко привітав Голову Української громади ім. І.Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєву з цією подією та подарував новій громаді портрет Івана Франка.

У своїй промові Посол закликав українців до єдності навколо ідеї територіальної цілісності України в умовах збройної агресії з боку Росії. Глава дипломатичної місії зазначив, що незважаючи на триваючу агресію Росії проти України, а також окупацію Криму, Україна демонструє впевнені темпи розвитку, у тому числі завдяки впровадженню необхідних реформ, відповідно до визначеного євроінтеграційного курсу.

Голова Української громади ім. Івана Франка у місті Сумгаїт Т.Мусаєва у своїй промові наголосила, що пріоритетом роботи цієї організації буде підтримка суверенітету та територіальної цілісності України та Азербайджану, а також збереження та пропагування традицій і культури обох народів.

У заході також взяли участь представники Виконавчої влади м.Сумгаїт та представниця кримсько-татарського народу Е.Мурзаєва.

У рамках церемонії відкриття відбувся святковий концерт, у якому взяли участь азербайджанський колектив «Заріф» під керівництвом заслуженого педагога Ф.Халілової та дитячий колектив української діаспори м.Сумгаїт, які виконали відомі українські та азербайджанські композиції. 

Останні новини

У Баку відзначили 32-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС | Вчора, 15:05

20 квітня 2018 року Посол України в Азербайджанській Республіці О.Міщенко взяв участь у заході до чергових роковин Чорнобильської катастрофи, який був організований «Союзом інвалідів Чорнобиля» на чолі з М.Гасановим при підтримці Адміністрації Президента АР, Міністерства праці та соціального захисту населення АР та інших органів влади. У заході також взяли участь представники Міллі Меджлісу АР.

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки | 12 квітня, 16:53

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим. Глава держави привітав Ільхама Алієва з упевненою перемогою на дострокових виборах Президента Азербайджанської Республіки.

Зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим | 10 квітня, 15:29

10 квітня 2018 р. відбулась зустріч Голови ЦВК України М.Охендовського із Головою ЦВК Азербайджанської Республіки М.Панаховим. У зустрічі також взяв участь Посол України в АР О.Міщенко. 

Президент АР І.Алієв та Перший віце-президент АР М.Алієва відвідали український стенд на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018». | 06 квітня, 12:02

6 квітня 2018 р. стенд українського міста Трускавець на міжнародній туристичній виставці в Баку «AITF-2018» відвідали Президент АР І.Алієв, Перший віце-президент АР М.Алієва, Міністр культури та туризму АР А.Гараєв та Віце-президент Фонду Гейдара Алієва Л.Алієва.

Україна на Міжнародній виставці «AITF-2018» в Баку. | 05 квітня, 15:40

5 квітня 2018 р. у Баку відбулось урочисте відкриття 17-ої Міжнародної виставки «AITF-2018». У заході взяли участь Міський голова м.Трускавець А.Б.Кульчинський та заступник Міського голови О.М.Балицький, які представили м.Трускавець, як всесвітньовідомий центр курортів та оздоровчих закладів України.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes