Міністерство закордонних справ України

Київ 16:40

У Відні пройшло 16-те засідання країн-учасниць Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін та про їхнє знищення

21 грудня 2017, 17:50

18-21 грудня 2017 року у Відні (Австрія) пройшло 16-те засідання країн-учасниць Конвенції про заборону застосування, накопичення запасів, виробництва і передачі протипіхотних мін (ППМ) та про їхнє знищення (Оттавська конвенція), в якому бере участь делегація України.

На засіданні сторони Конвенції проводять аналіз виконання національних зобов’язань, зокрема, у таких сферах, як знищення запасів ППМ, допомога постраждалим, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо мінної небезпеки та розмінування територій.

Оттавська конвенція, яка об’єднує вже 163 країни, є важливим міжнародним інструментом у галузі роззброєння та має практичне гуманітарне спрямування.

Попри військову агресію РФ, Україна продовжує відповідально виконувати свої зобов’язання. Наразі основні зусилля України та її головних партнерів спрямовані на вирішення проблеми мінування ворогом тимчасово окупованих територій.

МЗС в соціальних мережах

   

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes