Міністерство закордонних справ України

Київ 15:17

Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Ліванської Республіки в Україні Алі Дахера

21 грудня 2017, 18:02

21 грудня ц.р. Заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар прийняв копії Вірчих грамот від новопризначеного Посла Ліванської Республіки в Україні Алі Дахера.

Василь Боднар привітав Алі Дахера з початком його дипломатичної місії в Україні та підкреслив налаштованість нашої держави на подальший розвиток взаємовигідного співробітництва між обома країнами.

Співрозмовники обговорили сучасний стан та перспективи українсько-ліванських відносин, висловили готовність підтримувати високу динаміку політичного діалогу, а також поглиблювати співпрацю у сферах, що становлять взаємний інтерес. Ліванську сторону було детально поінформовано про ситуацію в Україні в контексті триваючої агресії РФ проти нашої держави. 

Останні новини

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Туркменістану в Україні Нурберди Аманмурадовим | Вчора, 18:30

Під час зустрічі обговорювалися актуальні питання українсько-туркменських відносин, а також перспективи подальшого розвитку двосторонньої співпраці у сферах, що становлять взаємний інтерес.

МЗС в соціальних мережах

 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Top 5 Crimean news

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes