Міністерство закордонних справ України

Київ 14:34

1 лютого 2018 р. відбулися політичні консультації між зовнішньополітичними відомствами України та Кувейту

01 лютого, 17:15

1 лютого 2018 року в м.Ель-Кувейт відбувся 3-й раунд політичних консультацій під співголовуванням заступника Міністра закордонних справ України Сергія Кислиці та першого заступника Міністра закордонних справ Кувейту Халеда Аль-Джаралли.

Сторонами були обговорені актуальні питання двосторонніх відносин, зокрема, практичні кроки щодо пожвавлення політичного діалогу, розширення співробітництва в рамках міжнародних організацій, активізації економічної та інвестиційної співпраці, а також розвиток потенціалу співробітництва в освітянській та медичній галузях.

Кувейтська сторона була поінформована про ситуацію на Сході України.

В ході консультацій, які відбулися в перший день головування Кувейту в РБ ООН, було поінформовано про готовність України підтримати пріоритети Кувейту як непостійного члена Ради Безпеки ООН.

Відбувся обмін думками щодо актуальних міжнародних питань та розвитку ситуації в регіоні Близького Сходу.

Крім того, у рамках візиту до Кувейту, ректор Дипломатичної академії України при МЗС України С.В.Корсунський прочитав лекцію слухачам Дипломатичного інституту МЗС Держави Кувейт щодо сучасних зовнішньополітичних пріоритетів України та окреслив основні напрямки діяльності Дипакадемії на теперішньому етапі.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.

Павло Клімкін перебуває з офіційним візитом в Республіці Кенія | 21 травня, 20:00

21 травня 2018 р. розпочався офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Кенія.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes