Міністерство закордонних справ України

Київ 10:48

Рада Європи надаватиме Україні підтримку у забезпеченні прав національних меншин

02 лютого, 11:06

Про це йшлося 1 лютого 2018 року під час зустрічі Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією Ради Європи.

Українська сторона підтвердила відданість своїм міжнародно-правовим зобов’язанням у сфері захисту нацменшин та готовність до діалогу задля вирішення проблемних питань та вдосконалення існуючої системи захисту прав національних меншин. Окремо поінформовано про міжнародний контекст триваючої освітньої реформи в Україні та відзначено важливість допомоги представникам деяких національних меншин у вивченні державної мови.

Основна увага зустрічі була сконцентрована на обговоренні майбутнього проекту «Зміцнення захисту національних меншин в Україні», який реалізовуватиметься в рамках спільної програми Європейського Союзу та РЄ «Партнерство заради належного врядування».

Сторони погодились, що новий проект, завдяки синергії зусиль України, Ради Європи та Європейського Союзу, стане інструментом для вдосконалення правових та інституційних рамок захисту національних меншин відповідно до існуючих найкращих європейських стандартів й практик. Важливою складовою проекту має стати підвищення потенціалу українських органів влади, відповідальних за питання національних меншин та мовної політики, щодо реалізації механізмів координації та консультацій з усіма зацікавленими сторонами.

У рамках підготовки до старту проекту, аналізу потреб та визначення його специфічних завдань, заплановано низку консультацій з державними органами влади, представниками неурядових організацій та громадськими організаціями національних меншин.

Останні новини

Павло Клімкін обговорив у Кенії можливу участь ООН-Хабітат у відновленні та розбудові інфраструктури Донбасу | 22 травня, 20:11

В рамках другого дня офіційного візиту Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Кенії відбулися його зустрічі зі Спікером Національної Асамблеї Кенії Джастіном Мутурі, Генеральним директором Відділення ООН у Найробі Залє-Ворк Зевде та Виконавчим директором Програми ООН з населених пунктів (ООН-Хабітат) Маймуною Шаріф.

МЗС в соціальних мережах

   
 

> Всі акаунти в соцмережах


 

 

 

 

 

 

 

 

 

10 facts on Russian military aggression against Ukraine

 

On Ukraine in English

 

Inform about your experience with Ukrainian consul

 

Let my people go

 

My Ukraine is project website

 

Ukraine: Fight for Independence

 

Proof of Fakes